اجتماعیاخبار شهر

استعفا مسئول روابط عمومی نماینده مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی

مسئول روابط عمومی دفتر نماینده مردم مسجدسلیمان لالی اندیکا و هفتکل با انتشار پیامی در فضای مجازی از سمت خود کناره گیری کرد.

 

خبرگزاری مسجدسلیمان  علیرضا ورناصری  نماینده مردم مسجدسلیمان لالی اندیکا و هفتکل در مجلس شورای اسلامی، مسئولیت روابط عمومی دفتر خود را در چهار شهرستان به رحیم ورناصری سپرده بود که پس از حدود یکسال در فضای مجازی متنی منتشر گردید و رحیم ورناصری از مسئولیت خود کناره گیری کرد .در متن استعفا به دلایل و شرایط عدم ادامه کار وی در روابط عمومی اشاره ای نشد.

 

پیام رحیم ورناصری :

 

 

بنام‌ خداوند دادگر

پروردگارا مرا در هر کار باصداقت وارد کن و با صداقت خارج ساز و از سوی خود حجتی یاری کننده برایم قرار ده.

 

خداوند را شاکرم که بر من منت نهاد تا مدتی‌ در کسوت خدمتگزار مردم شریف شهرستان های مسجدسلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا؛ بعنوان مسئول روابط عمومی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی انجام وظیفه نمایم.

 

حال که بنابدلایلی توفیق ادامه خدمتگزاری به شما عزیزان در دفتر روابط عمومی نماینده برایم میسر نمی باشد، از همه شما بزرگ مردمان با اصالت چهار شهرستان تشکر و طلب حلالیت می‌نمایم.

بی شک تشکر از تعامل و همکاری دلسوزانه همکارانم، اصحاب رسانه، خبرنگاران، فعالین اجتماعی و مجازی که همواره خود را مدیونتان میدانم کمترین احترام و صحه ای است که بر این صفحه می نگارم.

 

در پایان بابت تمام قصورهای احتمالی ام از مردم شریف چهارشهرستان صمیمانه عذرخواهی میکنم و طلب بخشش دارم.

 

از خداوند بزرگ آبادانی و پیشرفت را برای مردم نجیب و بزرگ‌ این دیار آرزومندم.

مهدی کیانپور

روزنامه‌نگار و فعال فرهنگی؛ عکاس خبری و رویدادهای ورزشی؛ مدیرمسول سایت خبرگزاری مسجدسلیمان، کارشناس رسانه و ارتباطات بانزدیک به دو دهه تجربه اجرایی در حوزه تبلیغات و چاپ و نشر؛ مدیرمسول موسسه معراج مسجدسلیمان؛ عضو هیئت مدیره گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدّن فعال در حوزه فعالیت‌های پژوهشی و آموزشی در راستای حمایت از استارت‌آپ‌ها و کمک به توسعه مهارت‌های فردی نخبگان و شرکت‌های دانش‌بنیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا