اجتماعیاخبار شهر

افتتاح دستگاه اکسیژن ساز سوم و تانکر اکسیژن مایع بیمارستان ۲۲بهمن مسجدسلیمان با حضور نماینده مردم در مجلس

در حال حاضر دو دستگاه پیشرفته اکسیژن ساز با خروجی ۶۰۰ لیتر در دقیقه در بیمارستان در حال تولید اکسیژن است

به گزارش خبرگزاری مسجدسلیمان، دکتر ولی الله شرفی سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان مسجدسلیمان با اعلام این خبر افزود:
با راه اندازی این دستگاه و مخزن اکسیژن مایع علاوه بر این که از لحاظ تامین اکسیژن مصرفی بیمارستان بی نیاز می شویم بودجه قابل توجه شارژ کپسول های سیار اکسیژن نیز متوقف خواهد شد.

وی ادامه داد: در حال حاضر دو دستگاه پیشرفته اکسیژن ساز با خروجی ۶۰۰ لیتر در دقیقه در بیمارستان در حال تولید اکسیژن است تا مجموع این دستگاه ها به عدد سه برسد.

شرفی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: به منطور رفاه حال بیماران و ارائه خدمات مطلوب تر درمانی با سازوکارهای ارائه شده در حال برآورد و بسترسازی جهت انتقال بخش بیماران دیالیز از محل بیمارستان قدیم بیمارستان ۲۲بهمن به بیمارستان نمره ۲ هستیم که در این زمینه جهت برطرف نمودن مشکلات زیرساختی نیازمند همکاری دستگاه های اجرایی از قبیل شرکت نفت و شهرداری می باشیم.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان مسجدسلیمان با اشاره به پیگیری های صورت گرفته گفت: در حال حاضر سرویس دستگاه های تهویه هوا و سی تی اسکن بیمارستان با هزینه ای بالغ بر ۲ میلیارد، تعمیرات یک دستگاه آمبولانس به صورت کامل و خرید یکدستگاه بیهوشی کاملا پیشرفته انجام شده است.

شرفی همچنین خواستار همکاری بیشتر بیمارستان های تامین اجتماعی و شرکت نفت در زمان قرار گرفتن در شرایط قرمز کرونایی شد و ادامه داد : با توجه به اینکه ما بعنوان یک بیمارستان مرجع در حال ارائه خدمات درمانی به بیماران سه شهر لالی اندیکا و مسجدسلیمان می‌باشیم، نیازمند همکاری و توجه بیشتر مسئولین در خصوص تامین تجهیزات و دستگاه های پزشکی و اعتبارات بیشتر هستیم که امیدواریم با همراهی مسئولان شهرستان این مهم انجام شود.

منبع:پایگاه اطلاع رسانی ایرانیان

مهدی کیانپور

روزنامه‌نگار و فعال فرهنگی؛ عکاس خبری و رویدادهای ورزشی؛ مدیرمسول سایت خبرگزاری مسجدسلیمان، کارشناس رسانه و ارتباطات بانزدیک به دو دهه تجربه اجرایی در حوزه تبلیغات و چاپ و نشر؛ مدیرمسول موسسه معراج مسجدسلیمان؛ عضو هیئت مدیره گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدّن فعال در حوزه فعالیت‌های پژوهشی و آموزشی در راستای حمایت از استارت‌آپ‌ها و کمک به توسعه مهارت‌های فردی نخبگان و شرکت‌های دانش‌بنیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا