اخبار شهر

اقدام موثر اعضای شورای اسلامی شهر و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در دعوت از معاون عمرانی وزیر کشور

دکتر مهدی جمالی‌نژاد معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ های کشور با دعوت اعضای شورای اسلامی شهر و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی به مسجدسلیمان سفر و از برخی محلات شهر بازدید بعمل آورد.

به گزارش خبرگزاری مسجدسلیمان در این سفر که دکتر عبیات معاون عمرانی استانداری خوزستان نیز وی را همراهی نمود پس از بازدید از سطح شهر طی جلسه ای با حضور دکتر ورناصری و فرمانداران و شهرداران چهار شهرستان مسجدسلیمان، اندیکا لالی و هفتکل به بررسی مشکلات شهرداری های این چهار شهر پرداختند.
دکتر مهدی جمالی‌نژاد معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور در این جلسه با اشاره به ظرفیت های استان خوزستان و شهرهای حوزه انتخابیه مسجدسلیمان آینده را امیدوار کننده دانست و اظهار داشت:با توجه به میزان بضاعت سازمان شهرداریهای کل کشور از هر روزنه ای که بشود مساعدت های لازم صورت خواهد گرفت.
در ادامه پس از صحبتهای تعدادی از فرمانداران و شهرداران چهار شهرستان، روح الله جلیلی رئیس شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان با اشاره به شرایط جغرافیایی مسجدسلیمان و وجود بافتهای فرسوده و مناطق آلوده تاکید کرد: قبل از هر اقدام باید تکلیف طرح جامع و طرح تفصیلی شهر روشن و به سرانجام برسد زیرا سالهاست این طرح با موانعی مواجه گردیده و عملا توسعه شهرستان را دچار مشکل نموده است.
جلیلی افزود: تکلیف مناطق آلوده به نفت و گاز باید سریعا روشن گردد زیرا شش منطقه از شهر در این مناطق وجود دارد.
وی در خاتمه از معاون وزیر کشور خواست تا در بخش ماشین آلات خدماتی و عمرانی و تسهیلات بانکی جهت پرداخت معوقات حقوق کارکنان شهرداری و همچنین مساعدت جهت آسفالت معابر محلات شهر و چند پروژه عمرانی همکاری لازم را داشته باشند.
درادامه دکتر ورناصری نماینده شهرستانهای مسجدسلیمان، اندیکا، لالی و هفتکل در مجلس شورای اسلامی شهر با اشاره به محرومیت های موجود در سطح منطقه از وزارت کشور خواست تا هماهنگیهای لازم را با تشکیل ستادی در سطح وزارت صورت دا ه و مشکلات مورد بررسی و رفع گردد.
شایان ذکر است: اقدام موثر اعضای شورای اسلامی شهر و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در دعوت از معاون عمرانی وزیر کشور میتواند گره گشای بسیاری از مشکلات عمرانی در سطح منطقه گردد که باید از این فرصت با پیگیریهای لازم نهایت استفاده برده شود.

مهدی کیانپور

روزنامه‌نگار و فعال فرهنگی؛ عکاس خبری و رویدادهای ورزشی؛ مدیرمسول سایت خبرگزاری مسجدسلیمان، کارشناس رسانه و ارتباطات بانزدیک به دو دهه تجربه اجرایی در حوزه تبلیغات و چاپ و نشر؛ مدیرمسول موسسه معراج مسجدسلیمان؛ عضو هیئت مدیره گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدّن فعال در حوزه فعالیت‌های پژوهشی و آموزشی در راستای حمایت از استارت‌آپ‌ها و کمک به توسعه مهارت‌های فردی نخبگان و شرکت‌های دانش‌بنیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا