اخبار شهر

انتخابات ریاست شورای شهر موضوعی تایید شده و پایان یافته است


با دستور استاندار خوزستان:
*هیات ویژه استانداری خوزستان برای بررسی روند انتخاب شهردار منتخب به مسجدسلیمان آمد*
به گزارش خبرنگار ما با دستور دکتر شریعتی استاندار خوزستان هیات ویژه استانداری برای بررسی روند انتخاب شهردار منتخب، به مسجدسلیمان آمد.
به گزارش خبرگزاری مسجدسلیمان این هیات پس از تشکیل جلسه در فرمانداری با دعوت از تعدادی از اعضای شورای شهر مسجدسلیمان گزارشی از فرآیند انتخاب شهردار منتخب مسجدسلیمان تهیه نمود.
شهاب رزمی مدیر کل بازرسی استانداری خوزستان در ابتدای جلسه در پاسخ به یکی از اعضای شورا اظهار داشت: این نشست بمنظور بررسی روند انتخاب شهردار منتخب تشکیل شده است و از شرکت کنندگان در جلسه میخواهم با توجه به تایید انتخابات هیات رئیسه شورای اسلامی شهر توسط فرمانداری و آغاز کار ریاست شورا در سال چهارم درخصوص هیات رئیسه شورا بحثی به میان نیاید و تنها به بررسی روند انتخاب شهردار پرداخته شود.
دکتر پاکدل فرماندار مسجدسلیمان در این جلسه گفت: برای فرمانداری هیچ تفاوتی ندارد چه شخصی شهردار شده است بلکه آنچه برای ما مهم است رعایت قانون بوده و در این روند ایراد قانونی به فرمانداری گزارش داده نشد و رای شهردار منتخب در شورای تطبیق مورد تایید قرار گرفت.
در ادامه نیز دکتر پیرهادی مدیر کل حراست و دکتر صدیقی مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری خوزستان سوالاتی پیرامون نحوه انتخاب شهردار مطرح نمودند که اعضای شورای شهر توضیحات لازم را ارائه دادند.
شایان ذکر است: در پایان این نشست نتیجه خاصی اعلام نگردید اما برخی منابع، از رضایت هیات ویژه از توضیحات شورا خبر دادند.
گفتنی است: لحظاتی قبل یکی از رسانه های محلی موضوع این جلسه را درخصوص انتخابات هیات رئیسه شورای شهر عنوان کرد که طی تماس با چند تن از اعضای حاضر در جلسه، موضوع انتخابات هیات رئیسه شورا را پس از تایید رسمی فرمانداری پایان یافته دانستند و با کذب خواندن خبر منتشر شده گلایه خود را از رسانه مزبور اعلام داشته و از خبرنگار آن رسانه رعایت اخلاق رسانه ای و توجه به رسالت خبری را خواستار شدند.

مهدی کیانپور

روزنامه‌نگار و فعال فرهنگی؛ عکاس خبری و رویدادهای ورزشی؛ مدیرمسول سایت خبرگزاری مسجدسلیمان، کارشناس رسانه و ارتباطات بانزدیک به دو دهه تجربه اجرایی در حوزه تبلیغات و چاپ و نشر؛ مدیرمسول موسسه معراج مسجدسلیمان؛ عضو هیئت مدیره گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدّن فعال در حوزه فعالیت‌های پژوهشی و آموزشی در راستای حمایت از استارت‌آپ‌ها و کمک به توسعه مهارت‌های فردی نخبگان و شرکت‌های دانش‌بنیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا