اخبار شهر

اهمیت انتخابات هیئت رئیسه مبحثی مهم وحساس

انتخابات هیئت رئیسه در شوراها یکی از مباحث مهم و حساس محسوب میگردد

وحید زمانی رئیس شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان در گفتگویی کوتاه با خبرنگار ما، انتخابات هیئت رئیسه در شوراها را یکی از مباحث مهم و حساس برشمرد و افزود: با توجه به حساسیت سال آخر هر دوره از شورا، چند جلسه برای انتخابات هیئت رئیسه گرفته شد که با همکاری اعضای محترم شورا، این انتخابات برگزار و آقای روح الله جلیلی با ۵ رای موافق بعنوان رئیس جدید انتخاب گردید.
زمانی اظهار داشت: امیدوارم با انتخاب رئیس شورا و تسریع در معرفی شهردار منتخب بزودی شاهد تلاش بیش از پیش در حوزه عمران و خدمات دهی به شهروندان صبور و شریف باشیم.
رئیس شورای اسلامی شهر در خاتمه از صبر و حوصله شهروندان و همکاری صمیمانه فرماندار محترم و دادستان دلسوز شهر و دیگر ارگانهای مرتبط قدردانی نمود.
خبرگزاری مسجدسلیمان

مهدی کیانپور

روزنامه‌نگار و فعال فرهنگی؛ عکاس خبری و رویدادهای ورزشی؛ مدیرمسول سایت خبرگزاری مسجدسلیمان، کارشناس رسانه و ارتباطات بانزدیک به دو دهه تجربه اجرایی در حوزه تبلیغات و چاپ و نشر؛ مدیرمسول موسسه معراج مسجدسلیمان؛ عضو هیئت مدیره گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدّن فعال در حوزه فعالیت‌های پژوهشی و آموزشی در راستای حمایت از استارت‌آپ‌ها و کمک به توسعه مهارت‌های فردی نخبگان و شرکت‌های دانش‌بنیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا