اجتماعی

بازدید سرپرست فرمانداری مسجدسلیمان از روستاهای بخش مرکزی

به گزارش خبرگزاری مسجدسلیمان بنقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان مسجدسلیمان/ حجت الاسلام والمسلمین حیدر حجتی نیاسرپرست فرمانداری به همراه خراسانی بخشدار و جمعی از مدیران شهرستان از روستاهای بخش مرکزی این شهرستان بازدید و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات این روستاها و ساکنان آن قرار گرفت.

حیدر حجتی نیا سرپرست فرمانداری در این بازدید ها گفت: برای حل مشکلات روستاها برنامه جدی داریم و به طور مستمر و دائم مشکلات روستاییان و وضعیت زیرساخت های روستایی را بررسی و پیگیری می کنیم.

وی اظهار داشت : مردم روستاها همواره در عرصه های مختلف دفاع از انقلاب اسلامی پیشتاز بوده اند که باید مورد حمایت ویژه قرار گیرند.

گفتنی است: در این بازدید دهیاران و اعضای شورای اسلامی روستاهای مذکور  مشکلات و مطالبات خودرا بیان نمودند و دراینخصوص فرماندارمسئولین مربوطه رامکلف به پیگیری ورفع مشکلات کرد.

مهدی کیانپور

روزنامه‌نگار و فعال فرهنگی؛ عکاس خبری و رویدادهای ورزشی؛ مدیرمسول سایت خبرگزاری مسجدسلیمان، کارشناس رسانه و ارتباطات بانزدیک به دو دهه تجربه اجرایی در حوزه تبلیغات و چاپ و نشر؛ مدیرمسول موسسه معراج مسجدسلیمان؛ عضو هیئت مدیره گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدّن فعال در حوزه فعالیت‌های پژوهشی و آموزشی در راستای حمایت از استارت‌آپ‌ها و کمک به توسعه مهارت‌های فردی نخبگان و شرکت‌های دانش‌بنیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا