عمومی

بررسی مشکلات کارخانه سیمان کارون در فرمانداری مسجدسلیمان

میرسپاسی مدیرعامل جدید کارخانه سیمان کارون به همراه محمدزاده معاونت مالی واداری ، و مشاوران این کارخانه با حضور دردفتر فرماندارشهرستان مسجدسلیمان، با حجت الاسلام والمسلمین حیدر حجتی نیاسرپرست فرمانداری شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش خبرگزاری مسجدسلیمان بنقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان مسجدسلیمان/ حجت الاسلام والمسلمین حیدر حجتی نیا سرپرست فرمانداری شهرستان در این دیدار گفت: کارخانه سیمان یکی از کارخانجاتی است که زمینه اشتغال را برای شهروندان فراهم نموده و امیدواریم با مدیریت جدید و نگاه نو براین مجموعه شاهد بهبود وضعیت تولید و اشتغال در این واحد صنعتی باشیم.

حیدرحجتی نیا با بیان اینکه ازابتدای کار خود در شهرستان پیگیر امور سرمایه گزاران بخش خصوصی بوده ام و تمام تلاش خود را به عنوان بخشی از بدنه دولت تدبیر و امید جهت حل مشکلات این عزیزان بکار گرفته ام .
حجتی نیا گفت : مدیران شهرستان باید به دور از نگاه های سیاسی تعامل خوبی با بخش اقتصادی داشته باشند و در زمینه اقتصادی باید با نگاه تعامل ،همراهی و همدلی به سرمایه گذار نگاه کرد تا از این پتانسیل در جهت عمران و توسعه منطقه استفاده شود .

حجتی نیا خاطرنشان کرد شرکت سیمان کارون باید ارتباط موثر خود را با مدیران شهرستان برقرار نماید و خدمات موثر خود را به منطقه ارایه دهد و در خصوص مسایل شهرستان هر گونه همکاری را با مدیران در جهت توسعه شهرستان داشته باشد.

در پایان حجتی نیا سرپرست فرمانداری با مثبت ارزیابی کردن این دیدار گفت :برای خوشایند شدن هیچ گروه و فردی کار نمیکنم تنها هدفمان توسعه همه جانبه شهرستان است و در این راستا همکاری همه اشخاص و گروه ها را با آغوش باز پذیرا هستیم و در همین راستا آمادگی کامل جهت ارتباط موثر و مستمر با سیمان کارون به دور از هرگونه دخالت در امور داخلی این مجموعه را خواهیم داشت.

شروع ليگ بامساوي نفت و تراكتور
بخوانید!

سپس مهندس میرسپاسی مدیرعامل جدید کارخانه سیمان کارون اوضاع کنونی کارخانه را شرح داده و برنامه ها و چشم اندازهای آتی کارخانه را بیان نمود .

مهدی کیانپور

روزنامه‌نگار و فعال فرهنگی؛ عکاس خبری و رویدادهای ورزشی؛ مدیرمسول سایت خبرگزاری مسجدسلیمان، کارشناس رسانه و ارتباطات بانزدیک به دو دهه تجربه اجرایی در حوزه تبلیغات و چاپ و نشر؛ مدیرمسول موسسه معراج مسجدسلیمان؛ عضو هیئت مدیره گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدّن فعال در حوزه فعالیت‌های پژوهشی و آموزشی در راستای حمایت از استارت‌آپ‌ها و کمک به توسعه مهارت‌های فردی نخبگان و شرکت‌های دانش‌بنیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا