عمومی

بررسی مشکلات کارخانه سیمان کارون در فرمانداری مسجدسلیمان

میرسپاسی مدیرعامل جدید کارخانه سیمان کارون به همراه محمدزاده معاونت مالی واداری ، و مشاوران این کارخانه با حضور دردفتر فرماندارشهرستان مسجدسلیمان، با حجت الاسلام والمسلمین حیدر حجتی نیاسرپرست فرمانداری شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش خبرگزاری مسجدسلیمان بنقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان مسجدسلیمان/ حجت الاسلام والمسلمین حیدر حجتی نیا سرپرست فرمانداری شهرستان در این دیدار گفت: کارخانه سیمان یکی از کارخانجاتی است که زمینه اشتغال را برای شهروندان فراهم نموده و امیدواریم با مدیریت جدید و نگاه نو براین مجموعه شاهد بهبود وضعیت تولید و اشتغال در این واحد صنعتی باشیم.

حیدرحجتی نیا با بیان اینکه ازابتدای کار خود در شهرستان پیگیر امور سرمایه گزاران بخش خصوصی بوده ام و تمام تلاش خود را به عنوان بخشی از بدنه دولت تدبیر و امید جهت حل مشکلات این عزیزان بکار گرفته ام .
حجتی نیا گفت : مدیران شهرستان باید به دور از نگاه های سیاسی تعامل خوبی با بخش اقتصادی داشته باشند و در زمینه اقتصادی باید با نگاه تعامل ،همراهی و همدلی به سرمایه گذار نگاه کرد تا از این پتانسیل در جهت عمران و توسعه منطقه استفاده شود .

حجتی نیا خاطرنشان کرد شرکت سیمان کارون باید ارتباط موثر خود را با مدیران شهرستان برقرار نماید و خدمات موثر خود را به منطقه ارایه دهد و در خصوص مسایل شهرستان هر گونه همکاری را با مدیران در جهت توسعه شهرستان داشته باشد.

در پایان حجتی نیا سرپرست فرمانداری با مثبت ارزیابی کردن این دیدار گفت :برای خوشایند شدن هیچ گروه و فردی کار نمیکنم تنها هدفمان توسعه همه جانبه شهرستان است و در این راستا همکاری همه اشخاص و گروه ها را با آغوش باز پذیرا هستیم و در همین راستا آمادگی کامل جهت ارتباط موثر و مستمر با سیمان کارون به دور از هرگونه دخالت در امور داخلی این مجموعه را خواهیم داشت.

سپس مهندس میرسپاسی مدیرعامل جدید کارخانه سیمان کارون اوضاع کنونی کارخانه را شرح داده و برنامه ها و چشم اندازهای آتی کارخانه را بیان نمود .

مهدی کیانپور

روزنامه نگار و عکاس خبری، کارشناس چاپ و نشر و مدیر موسسه چاپ وتبلیغات معراج مسجدسلیمان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن