اخبار شهر

برگزاری چهل و هشتمین قرارگاه کنترل بیماری کرونا شهرستان مسجدسلیمان

برگزاری چهل و هشتمین قرارگاه کنترل بیماری کرونا شهرستان مسجدسلیمان

ه گزارش خبرگزاری مسجدسلیمان صبح امروز(چهارشنبه)با حضور فرماندار مسجدسلیمان و جمعی از مدیران ادارات، جلسه چهل و هشتمین قرارگاه کنترل بیماری کرونا این شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار مسجدسلیمان در این جلسه ضمن تبریک پنجم خرداد سالروز اکتشاف نفت در شهرستان مسجدسلیمان گفت:خوشبختانه در چند روز گذشته در بحث کنترل بیماری کرونا، کاهش ۶۰ درصدی بستری بیماران را شاهد هستیم اما این به معنای پایان کار نیست و باید همچنان با جدیت پروتکل های بهداشتی را رعایت کنیم تا انشاالله شاهد ریشه کن شدن این بیماری باشیم.
وی افزود:در بحث واکسیناسیون گروه های سنی مشخص شده،تزریق به بیش از ۵ هزار نفر از گروه های سنی هدف توسط کادر بهداشت و درمان در شهرستان انجام شد که از این حیث از آمار خوبی در استان برخورد دار هستیم.

پاکدل ادامه داد:کنترل رفت و آمد در آرامستان ها همچنان با همکاری شهرداری، نیروی انتظامی و شرکت نفت ادامه دارد و بازار جمعه هم همچنان تعطیل خواهد بود.
رئیس قرارگاه کنترل بیماری کرونا شهرستان مسجدسلیمان باتوجه به لزوم برگزاری امتحانات پایه نهم و دوازدهم، این کار با کلیه تمهیدات بهداشتی و نظارت شبکه بهداشت بر حوزه های  امتحانی برگزار گردید.

 

مهدی کیانپور

روزنامه‌نگار و فعال فرهنگی؛ عکاس خبری و رویدادهای ورزشی؛ مدیرمسول سایت خبرگزاری مسجدسلیمان، کارشناس رسانه و ارتباطات بانزدیک به دو دهه تجربه اجرایی در حوزه تبلیغات و چاپ و نشر؛ مدیرمسول موسسه معراج مسجدسلیمان؛ عضو هیئت مدیره گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدّن فعال در حوزه فعالیت‌های پژوهشی و آموزشی در راستای حمایت از استارت‌آپ‌ها و کمک به توسعه مهارت‌های فردی نخبگان و شرکت‌های دانش‌بنیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا