اجتماعی

بستری شدن دو نوجوان ۱۰ و ۱۱ ساله به کرونا با درگیری ۸۰% ریه

رئیس شبکه بهداشت و درمان مسجدسلیمان از بستری شدن دو نوجوان ۱۰ و ۱۱ ساله به کرونا با درگیری ۸۰% ریه در بیمارستان ۲۲ بهمن خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مسجدسلیمان بنقل ازپایگاه خبری عصر مسجدسلیمان، دکتر شایسته شمی پور با اعلام خبر فوق اظهار داشت : در پی مراجعه دو فرد نوجوان مبتلا به کرونا در شرایط نامساعد جسمی به بیمارستان ۲۲ بهمن و درگیری بالای ۸۰% ریه آنها، بلافاصله در بخش ایزوله تنفسی بستری شدند.
وی افزود : در حال حاضر اوضاع دو فرد نامطلوب است و اکسیژن خون دو بیمار پایین میباشد به طوری که بدون اکسیژن تا ۸۰% و با دریافت اکسیژن به ۹۲% می رسد.
رئیس شبکه بهداشت و درمان مسجدسلیمان اضافه کرد: این دو نوجوان نیز همانند اکثر مبتلایان چند روز گذشته بر اثر برپایی دورهمی های خانوادگی به ویروس کرونا مبتلا شدند.
وی در خاتمه گفت : همشهریان عزیز و شریف مسجدسلیمانی سعی کنند حتی الامکان از دورهمی های خانوادگی اجتناب کنند چرا که ادامه این روند ممکن است وضعیت شهرستان را در وضعیت سیاه کرونایی قرار دهد.
در چنین شرایطی جا دارد که مسئولین و مدیران از ارائه خدمات به شهروندان که ابعاد خطرناک مسئله را درک نکرده و به ملاحظات بهداشتی بی توجه هستند و مراقبت های لازم را رعایت نمی‌کنند و اجتناب نموده و محدودیت هایی را در مکان‌های عمومی نظیر پارک ها و مراکز تفریحی اعمال کنند تا شاهد چنین رخدادهای ناراحت کننده‌ای برای شهروندان و هم تبارانمان نباشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا