اخبار شهر

بیانیه حمزه نجفپور عضو دوره پنجم شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان

*بنام خداوند پنهان و پیدا*

ای کسانی که ایمان آورده اید ، اگر شخص فاسقی خبری را به شما رسانید ، درباره آن تحقیق کنید ، مبادا به گروهی بدون آگاهی آسیب برسانید و از کرده خود پشیمان شوید.(حجرات/۶)

*مردم شریف و نجیب شهرستان مسجدسلیمان*

به آگاهی میرساند با پایان یافتن رسیدگی به شکایات در هیأت نظارت کشور ، صلاحیت اینجانب به استناد ماده ۳۰ بند ج قانون ، عدم اعتقاد و التزام عملی به اسلام و ولایت مطلقه فقیه مورد تایید قرار نگرفت .

علی رغم میل و مصلحت خودم و خانواده م ، به توصیه اشخاص دلسوز مسجدسلیمان در جهت استفاده از تجربه ایی مردمی که با زحمت در دوره پنجم شورای اسلامی شهر بدست آمده بود و نیز تأکید مقام معظم رهبری بر حضور حداکثری ، وارد صحنه انتخابات شدم ، همچون گذشته جهت رفع مشکلات شهر اولین ها ، عزمی راسخ داشتم .

بخاطر گزارشات خلاف واقع برخی افراد مغرض که با وجود اینجانب در شورای اسلامی شهر منافعشان به خطر افتاده بود و این شرایط پیش بینی هم می‌شد ، این اتفاق رخ داده ، اکنون تکلیفی ندارم و راضی به رضای الهی هستم ، پایان فعالیت های انتخاباتی خود را اعلام میکنم . خدا را گواه میگیرم در دوره پنجم شورای اسلامی شهر برای گره گشایی از مشکلات مردم تلاش زیادی کردم و خداوند متعال را سپاس میگویم از این همه لطف و نعمت که توفیق خدمت به مردم را در دوره پنجم شورای اسلامی شهر نصیبم کرد ، لازم میدانم از وجود این همه مشکلات ، معضلات و نارسایی ها در سطح شهر عذرخواهی کنم . از همه شما عزیزان و بزرگواران و دلسوزان که در دوره پنجم شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان و نیز انتخابات فعلی ، به اینجانب لطف و محبت داشتید و تاکنون صبر و شکیبایی نمودید و حمایت و پشتیبانی خود را از این حقیر اعلام کردید ، کمال تشکر و قدردانی را دارم .
شما مردم شریف و نجیب را به حضور در انتخابات آتی دعوت میکنم .

و من الله التوفیق
حمزه نجف پور
۸ خرداد ۱۴۰۰

مهدی کیانپور

روزنامه‌نگار و فعال فرهنگی؛ عکاس خبری و رویدادهای ورزشی؛ مدیرمسول سایت خبرگزاری مسجدسلیمان، کارشناس رسانه و ارتباطات بانزدیک به دو دهه تجربه اجرایی در حوزه تبلیغات و چاپ و نشر؛ مدیرمسول موسسه معراج مسجدسلیمان؛ عضو هیئت مدیره گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدّن فعال در حوزه فعالیت‌های پژوهشی و آموزشی در راستای حمایت از استارت‌آپ‌ها و کمک به توسعه مهارت‌های فردی نخبگان و شرکت‌های دانش‌بنیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا