ورزشی

تساوی نفت مسجدسلیمان در برابر فولاد خوزستان

گزارش بازی نفت

  • خبرگزاری مسجدسلیمان

هفته نهم لیگ برتر – استادیوم شهید محمدی
پنجشنبه ۹ آبان ۹۸ – ساعت: ۱۷
نفت مسجدسلیمان ۰ – فولاد خوزستان ۰
داور: سیدوحید کاظمی
کمک داوران: تورج عیوض محمدی و علی‌اکبر عظیم‌پور
اخطار: علیرضا علیزاده (نفت) – محمد آبشک، صالح حردانی، روح‌الله سیف‌اللهی (فولاد)
تماشاگر: پنج هزار نفر

نفت مسجدسلیمان: سوشا مکانی، مجید عیدی، محمد طیبی، حامد نورمحمدی (۱۳- سعید کریمی)، پیام ملکیان، سجاد جعفری، علیرضا علیزاده، میثم نقی‌زاده، احمد الجبوری، فرزاد حاتمی (۶۵- عماد میرجوان) و حسین ابراهیمی (۷۷- محمد ابراهیمی)
سرمربی: مهدی تارتار

فولاد خوزستان: شهاب گردان، صالح حردانی، موسی کولیبالی، ایوب والی، عارف آغاسی، محمد آبشک، احمد عبدالله‌زاده، محمد قاسمی‌نژاد، صابر حردانی (۶۴- روح‌الله سیف‌اللهی)، حسن بیت‌سعید (۸۶- وحید نامداری) و لوسیانو پریرا (۸۰- امیرحسین باقرپور)
سرمربی: جواد نکونام

خلاصه بازی
نفت مسجدسلیمان و فولاد خوزستان که در هفته‌های گذشته روند موفقیت آمیزی را سپری می‌کردند، در یک بازی حساس مقابل هم قرار گرفتند. کسب سه امتیاز این مسابقه می‌توانست تیم برنده را در کورس صدرنشینان جدول حفظ کند و همین موضوع سبب افزایش حساسیت بازی شده بود.

در نیمه اول دروازه‌های نفت و فولاد در چند نوبت مورد تهدید جدی قرار گرفت. سوشا مکانی در دقایق ۲۵ و ۳۱ با واکنش‌های دیدنی مانع از گلزنی لوسیانو پریرا و ایوب والی شد. تیم نفت مسجدسلیمان هم در دقایق ۱۸ و ۳۸ دوبار دروازه‌ی فولاد خوزستان را گشود که در صحنه اول کمک داور مسابقه اعلام آفساید کرد و در صحنه دوم نیز داور مسابقه گل نفت را به دلیل خطای فرزاد حاتمی مردود کرد تا نیمه نخست با تساوی صفر – صفر تمام شود. ضمن اینکه مصدومیت و تعویض زودهنگام حامد نورمحمدی مدافع میانی نفت مسجدسلیمان از نکات مهم نیمه اول بود.

در نیمه دوم، سرعت بازی نسبت به نیمه اول کاهش پیدا کرد و بازی محتاطانه از سوی نفرات دو تیم دیده می‌شد. فولاد در دقیقه ۶۶ صاحب یک فرصت گلزنی شد که سیف‌اللهی این موقعیت را از دست داد و نفت مسجدسلیمان هم در دقیقه ۸۳ می‌توانست به گل برسد اما محمد طیبی از دهانه دروازه فولاد خوزستان توپ را به بیرون زد تا این بازی با تساوی بدون گل به پایان برسد.

در حاشیه
هواداران نفت مسجدسلیمان قبل از شروع مسابقه به تیم فولاد خوزستان خوشامد گفتند.
گروهی از طرفداران فولاد خوزستان با حضور در ورزشگاه شهید بهنام محمدی به تشویق تیم‌شان پرداختند.
وحید حیدریه از فولاد خوزستان و سعید آهنی از نفت مسجدسلیمان به دلیل محرومیت حق بازی نداشتند.
در صحنه‌ای از نیمه اول داور مسابقه جریان بازی را قطع کرد و به دو نفر از اعضای کادر فنی دو تیم کارت زرد نشان داد.
پس از مردود اعلام شدن گل دقیقه ۱۸ تیم نفت مسجدسلیمان، هواداران تیم نفت علیه داور شعار سر دادند و به این تصمیم اعتراض داشتند.
در پایان نیمه اول لیدر‌های نفت مسجد سلیمان وارد زمین بازی شدند و به داور به شدت اعتراض کردند.

منبع خوزستان اسپرت / یوسف خدامرادی

مهدی کیانپور

روزنامه‌نگار و فعال فرهنگی؛ عکاس خبری و رویدادهای ورزشی؛ مدیرمسول سایت خبرگزاری مسجدسلیمان، کارشناس رسانه و ارتباطات بانزدیک به دو دهه تجربه اجرایی در حوزه تبلیغات و چاپ و نشر؛ مدیرمسول موسسه معراج مسجدسلیمان؛ عضو هیئت مدیره گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدّن فعال در حوزه فعالیت‌های پژوهشی و آموزشی در راستای حمایت از استارت‌آپ‌ها و کمک به توسعه مهارت‌های فردی نخبگان و شرکت‌های دانش‌بنیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا