اخبار شهر

خبرهای خوشی از حوالی تیم های نفتی خوزستان بگوش میرسد

 


به گزارش خبرگزاری مسجدسلیمان  غلامرضا شریعتی امروز در حاشیه نشست با نمایندگان مردم آبادان و مسجد سلیمان در مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: تیم های نفت آبادان و نفت مسجدسلیمان که دو نماینده از سه نماینده فوتبال استان در لیگ برتر فوتبال کشور به شمار می روند در لیگ برتر بیستم، از سوی استان مورد پشتیبانی قرار می گیرند.

او گفت: با رایزنی ها و هماهنگی هایی که در شورای تامین استان و همچنین از طریق نمایندگان آبادان و مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی صورت گرفت کمک های قابل توجهی برای حمایت از این دو تیم انجام می شود تا این دو نماینده حضور موفقی در فصل پیش رو داشته باشند.

استاندار خوزستان در پایان افزود: هر دو مدیرعامل تیم های نفت آبادان و نفت مسجدسلیمان کار خود را با جدیت در فصل نقل و انتقالات انجام دهند و از آن ها حمایت می کنیم.

منبع خبرنگار خبرگزاری برنا

معرفي مدير برتر مسجدسليمان ازنگاه خبرگزاري مسجدسليمان
بخوانید!
برچسب ها

مهدی کیانپور

روزنامه‌نگار و فعال فرهنگی؛ عکاس خبری و رویدادهای ورزشی؛ مدیرمسول سایت خبرگزاری مسجدسلیمان، کارشناس رسانه و ارتباطات بانزدیک به دو دهه تجربه اجرایی در حوزه تبلیغات و چاپ و نشر؛ مدیرمسول موسسه معراج مسجدسلیمان؛ عضو هیئت مدیره گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدّن فعال در حوزه فعالیت‌های پژوهشی و آموزشی در راستای حمایت از استارت‌آپ‌ها و کمک به توسعه مهارت‌های فردی نخبگان و شرکت‌های دانش‌بنیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن