اخبار شهر

*دیدار دکترعلیرضا ورناصری با رئیس سازمان بهزیستی کشور*

به گزارش خبرگزاری مسجدسلیمان بنقل ازروابط عمومی نماینده و خدمتگزار مردم شهرستان های مسجدسلیمان، لالی ، هفتکل و اندیکا در مجلس شورای اسلامی؛ دکتر علیرضا ورناصری جهت پیگیری و برطرف کردن مشکلات حوزه انتخابیه با دکتر قبادی دانا رئیس سازمان بهزیستی کشور دیدار و گفتگو نمود.

دکتر ورناصری با اشاره به نقش سازمان بهزیستی در ایجاد آرامش روانی جامعه و خانواده‌ها اظهار داشت:برطرف کردن مشکلات مددجویان،توجه ویژه به معلولین و خانوارهای تحت پوشش از جمله اثرات مثبت بهزیستی می باشد.

نماینده مردم مسجدسلیمان،لالی،هفتکل و اندیکا در این جلسه تصریح کرد:بهبود وضعیت معیشتی،مددجویان بر ضرورت جهت مرتفع نمودن مشکلات مددجویان حوزه انتخابیه همراهی و همکاری مجموعه بهزیستی را خواهانیم.

دکتر ورناصری همچنین طی ارسال نامه ای به رئیس سازمان بهزیستی کشور بیان کرد:به وسعت محرومیت های حاصل از عدم توسعه در طول برنامه های مختلف در سنوات قبل برای حوزه انتخابیه اینجانب به جهت پیگیری مشکلات،معضلات و خدمات مطلوب به شهرستان های مذکور حمایت ویژه این مجموعه را جهت حل مشکلات را می طلبد.

در این دیدار، ضمن بررسی و رسیدگی به مشکلات، اشتغال و سایر مشکلات جامعه هدف بهزیستی،تدابیر لازم را در خصوص رفع این مشکلات اتخاذ و مقرر گردید هیئتی در چند روز آینده از حوزه انتخابیه جهت رفع  مشکلات بازدید داشته باشند.

مهدی کیانپور

روزنامه‌نگار و فعال فرهنگی؛ عکاس خبری و رویدادهای ورزشی؛ مدیرمسول سایت خبرگزاری مسجدسلیمان، کارشناس رسانه و ارتباطات بانزدیک به دو دهه تجربه اجرایی در حوزه تبلیغات و چاپ و نشر؛ مدیرمسول موسسه معراج مسجدسلیمان؛ عضو هیئت مدیره گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدّن فعال در حوزه فعالیت‌های پژوهشی و آموزشی در راستای حمایت از استارت‌آپ‌ها و کمک به توسعه مهارت‌های فردی نخبگان و شرکت‌های دانش‌بنیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا