اخبار شهرورزشی

سریال انتخاب سرمربی نفت مسجدسلیمان (این قسمت فرازکمالوند)

کمالوندبازیکنانی همچون جاسم کرار را می خواهد که اکنون باید مربیگری کنند

 احتمال جدایی کمالوند از نفت مسجدسلیمان

بگزارش خبرگزاری مسجدسلیمان سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در خصوص جذب بازیکنان جدید با مسئولان این تیم دچار اختلاف شده و تکلیف ادامه همکاری طرفین تا امشب مشخص خواهد شد.

محمد نظری درباره خبر غیبت فراز کمالوند در تمرین صبح امروز (شنبه) نفت مسجدسلیمان و اعتراض او به امکانات و شرایط لباس این تیم، به خبرگزاری تسنیم گفت: در این باره از کمالوند سوال کنید. ما از فصل گذشته پیراهن داشتیم، اما امروز (شنبه) لباس نو برای اعضای تیم آوردند و ممکن است بسیاری از تیم‌ها تاکنون پیراهن جدیدی نگرفته باشند. چند روز است که در اردو هستیم و این صحبت‌ها بهانه‌تراشی است.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا ممکن است کمالوند به سومین مربی جدا شده نفت مسجدسلیمان تا آغاز فصل جدید تبدیل شود یا خیر، عنوان کرد: امشب نشستی با یکدیگر خواهیم داشت. ما کمالوند را جذب کردیم تا برای ما کار کند و امکانات لازم را برای باشگاه فراهم می‌کنیم.

مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان با اشاره به موضوع اختلاف دیگری که مدیران باشگاه با کمالوند دارند، گفت: ما بهترین بازیکنان را گرفتیم و نمی‌شود سراغ بازیکنان ۳۵ تا ۴۰ ساله برویم. کمالوند بازیکنانی چون کرار جاسم و محمد ابراهیمی را می‌خواهد که دیگر باید مربیگری کنند!

منبع خوزستان اسپرت

مهدی کیانپور

روزنامه‌نگار و فعال فرهنگی؛ عکاس خبری و رویدادهای ورزشی؛ مدیرمسول سایت خبرگزاری مسجدسلیمان، کارشناس رسانه و ارتباطات بانزدیک به دو دهه تجربه اجرایی در حوزه تبلیغات و چاپ و نشر؛ مدیرمسول موسسه معراج مسجدسلیمان؛ عضو هیئت مدیره گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدّن فعال در حوزه فعالیت‌های پژوهشی و آموزشی در راستای حمایت از استارت‌آپ‌ها و کمک به توسعه مهارت‌های فردی نخبگان و شرکت‌های دانش‌بنیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا