قالب فوق العاده پابلیشر
این قالب تنها در وب سایت راست چین به فروش میرسد!

سوشا مکانی به نفت مسجدسلیمان پیوست

در پنج دقیقه به توافق رسیدیم

سوشا مکانی گفت: خیلی سریع و طی ۵ دقیقه با نفت مسجدسلییمان به توافق رسیدم و از تصمیمی که گرفتم خوشحالم.

به گزارش خبرگزاری مسجدسلیمان، سوشا مکانی دروازه‌بان سابق تیم‌های فولاد خوزستان و صنعت نفت آبادان که در کشور نروژ حضور دارد، پس از مذاکره تلفنی با مسئولان باشگاه نفت مسجدسلیمان به توافق رسید و قرار است که روز چهارشنبه برای امضای قرارداد با این تیم به ایران بیاید.

سوشا مکانی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر ضمن تایید این خبر گفت: همه چیز یک دفعه انجام شد. در فکر تغییر تیم بودم اما به چیزی که فکر نمی‌کردم بازگشت به لیگ برتر بود. وقتی مسجد سلیمانی‌ها تماس گرفتند همه چیز اتفاقی شد و در همان تماس اول توافق کردم. کل این توافق در ۵ دقیقه صورت گرفت و از این تصمیم خوشحالم.

وی در ادامه بیان داشت: بعد از پشت سر گذاشتن مصدومیتم به شرایط مسابقه بازگشتم و تمرینات خوبی دارم. در چند هفته اخیر هم در لیست بازی تیم نروژی‌ام قرار گرفتم و این نشان می‌دهد از نظر بدنی عقب نیستم.

ملی پوش سابق کشورمان که هنوز در نروژ است گفت: بلیط بازگشت را تهیه کردم و روز چهارشنبه در تهران هستم. بلافاصله بعد از رسیدن به ایران در تمرینات نفت حضور پیدا می‌کنم و پس از رسیدن ITC مجوز بازی خواهم داشت. هر لحظه‌ای که آقای تارتار تصمیم بگیرد من آمادگی بازی کردن دارم.

دروازه‌بان پیشین پرسپولیس در ادامه با تاکید بر این که تشنه بازی و بازگشت به اوج هستم گفت: لیگ برتر ایران موقعیت خوبی برای من است که بار دیگر به اوج بازگردم. نفت مسجد سلیمان هم تیمی خوب است که می‌تواند سکوی پرتاب دوباره‌ای برای من باشد. از این که در شهر اولین‌ها حاضر می‌شوم و از استانی فوتبال خیز به لیگ برتر باز می‌گردم بسیار خوشحالم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.