عمومی

شکست دیگری برای شاگردان تارتار در خانه

پيكان از روي نفت رد شد

نفت 2 – گل‌گهر 3؛ شکست خانگی زردپوشان

خبرگزاری مسجدسلیمان

هفته بیست و هشتم لیگ برتر – استادیوم شهید بهنام محمدی
دوشنبه ۲۰ مردادماه ۹۹ – ساعت ۲۰:۳۰
نفت مسجدسلیمان ۲ – گل‌گهر سیرجان ۳
صادق صادقی (۱۵)، حسین ابراهیمی (۲۷) برای نفت – رضا محمودآبادی (۲)، بهنام برزای (۶۵ و ۸۱) برای گل‌گهر
داور: علی بای
کمک داوران: علیرضا ایلدروم و سعید زیبا
اخطار: میثم نقی‌زاده، حسین ابراهیمی (نفت)، یوسف وکیا (گل‌گهر)
بدون تماشاگر

نفت مسجدسلیمان: حبیب فرعباسی، مجید عیدی، حامد نورمحمدی، سعید کریمی (۸۵- آرمان قاسمی)، پیام ملکیان، علیرضا علیزاده، میثم نقی‌زاده (۸۵- مهدی رستمی)، صادق صادقی (۶۶- سجاد جعفری)، حسین ابراهیمی، مهدی زبیدی (۷۵- محمدعلی صفیا) و میرهادی میرجوان (۶۶- احسان تأییدی)
سرمربی: مهدی تارتار

گل‌گهر سیرجان: میلاد فراهانی، مهران گلزاری، سیدعلیرضا ابراهیمی، یوسف وکیا، سیداحمد موسوی، احمدرضا زنده‌روح، امین پورعلی، میلاد کمندانی (۶۴- سجاد آشوری)، بهنام برزای، رضا محمودآبادی (۶۴- گادوین منشا و ۸۷- مهرداد عبدی) و یونس شاکری (۲+۹۰- پیمان رنجبری)
سرمربی: مجید جلالی

خلاصه بازی
شاگردان مهدی تارتار که دو بازی را در خارج از خانه مقابل ذوب‌آهن و فولاد خوزستان پشت سر گذاشته بودند، این بار در مسجدسلیمان پذیرای شاگردان مجید جلالی شدند تا با کسب پیروزی به نیمه بالای جدول رده‌بندی بازگردند. حریف نفتی‌ها در این بازی گل‌گهر سیرجان بود که برای افزایش شانس حفظ سهمیه لیگ برتری نیاز به گرفتن امتیاز در هوای گرم جنوب داشت.

لحظاتی از آغاز بازی نگذشته بود که آبی‌پوشان گل‌گهر سیرجان توسط رضا محمودآبادی به گل رسیدند و از میزبان پیش افتادند. نفتی‌ها با دریافت این گل به خود آمدند و با طراحی چند حمله با ضربات صادق صادقی و حسین ابراهیمی به دوگل متوالی در دقایق ۱۵ و ۲۷ رسیدند تا ورق به سود زردپوشان نفت برگردد و نیمه اول این مسابقه با نتیجه ۲ بر یک به‌سود شاگردان مهدی تارتار خاتمه یابد.

برد شیرین خانگی شیران زاگرس
بخوانید!

درنیمه دوم، شاگردان مجید جلالی برای فرار از شکست در این بازی دست به بازی تهاجمی زدند و حاصل این حملات گل‌های دقایق ۶۵ و ۸۱ بهنام برزای بود که نتیجه را به کاملاً تغییر داد و تیم گل‌گهر سیرجان بازی باخته را با پیروزی عوض کرد تا با این سه امتیاز خیالش را از سقوط نکردن تا حد زیادی راحت کند.

منبع :خوزستان اسپرت

مهدی کیانپور

روزنامه‌نگار و فعال فرهنگی؛ عکاس خبری و رویدادهای ورزشی؛ مدیرمسول سایت خبرگزاری مسجدسلیمان، کارشناس رسانه و ارتباطات بانزدیک به دو دهه تجربه اجرایی در حوزه تبلیغات و چاپ و نشر؛ مدیرمسول موسسه معراج مسجدسلیمان؛ عضو هیئت مدیره گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدّن فعال در حوزه فعالیت‌های پژوهشی و آموزشی در راستای حمایت از استارت‌آپ‌ها و کمک به توسعه مهارت‌های فردی نخبگان و شرکت‌های دانش‌بنیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا