اخبار شهر

کلامی در خصوص نشست خبری و گزارش عملکرد حمزه نجف پور از اعضای شورای اسلامی‌شهر مسجدسلیمان

در راستای وحدت و همدلی بیشتر اعضا شورای شهر

در جلسه ای که بیش از یک ساعت و نیم بصورت مستقیم سوالات مردم پاسخ داده شد و اصل رعایت اخلاق از سوی مردم و همچنین پاسخ به سوالات که بعضی هم کاملا شخصی بوده هم پاسخ داده میشود این‌دست برنامه ها جای تقدیر دارد و می بایست چراغ راهی شود برای خادمان تا بی پرده وبی واسطه عملکرد خود را توضیح دهند در باب خدمت‌رسانی به مردم همواره یکی از مهمترین مسائل ارائه گزارش و انتشار عملکردها و فعالیتهای انجام شده در راستای خدمت رسانی است نهاد شورای اسلامی شهر به عنوان مجموعه ای که به صورت گروهی ایجاد شده و فعالیت می‌کند، هویتی جمعی دارد.

مسلما مردم انتظار دارند این مجموعه را همواره در کنار هم دوشادوش یکدیگر برای رسیدگی به مشکلات خود فعال و پرتلاش ببینند. با این حال از آنجایی که مطالبات مردمی و پرسش‌ها و مشکلات مردم اهمیت بسیار زیادی دارد شاید بد نباشد که مسولان همواره پرتلاش و جدی در صحنه حضور داشته باشند. البته جای هیچ تردیدی نیست که در خصوص شورای اسلامی شهر مردم عملکرد این نهاد را جمعی می دانند و مثبت یا منفی بودن آن به پای همه اعضای شورا نوشته می شود با این حال زیبنده است که اعضای محترم شورای شهر مسجدسلیمان ضمن تمرکز بیشتر بر رفع مشکلات مردم توجه بیشتری نسبت به رفع مشکلات درون شورا،داشته،باشند.

اگر شورا به جای تکروی و فعالیت فردی به رفع مشکلات داخلی خود در شورای شهر همت داشته باشند نتیجتا مردم سود بیشتری از عواید این همدلی خواهند برد. امیدواریم که این گونه حرکات خلاقانه که این عضو محترم خود را در ابتدای صف پاسخگویی به مردم قرارداد از سوی سایر مسئولین شهری در حوزه های دیگر ادامه پیدا کند و مردم بتوانند در بستر اینترنت که این روزها در دسترس همه قرار دارد با مسئولین عمرانی و شهری ارتباط برقرار کرده و مطالبه های خود را مطرح نمایند.

بدون شک اینگونه نشست های مجازی می تواند تاثیر بسیار زیادی در برطرف شدن سو تفاهم ها و روشنگری در زمینه خدمات ارایه شده به مردم داشته باشد. با این توضیح بسیار پسندیده است که با استفاده بهینه از امکانات سایبری موجود گزارش ها و نشست های مجازی گروهی را شاهد باشیم.

در خصوص اختلافات داخلی شورای شهر نیز می توان گفت مردم انتظار دارند که فرزندان برومند شان در شورای اسلامی شهر اختلافات را کنار گذاشته و حتی اگر جایی نیاز باشد به خاطر مردم از اختلاف سلیقه ها عبور کرده و به فکر کسانی باشند که با هزاران امید به پای صندوق های رای آمده و به آنها رای دادند و فراموش نکنند که مردم در خاطرشان می ماند چه کسانی خدمتگزار هستند و چه کسانی نقش خدمتگزاران را بازی می کنند.

اجازه بدهید مردم خودشان قضاوت کنند و فراتر از همه این مسائل فراموش نکنید که آن کسی که همیشه ناظر و حاضر بر اعمال ماست خداوند متعال است که بدون شک در یاهو مجزا خادمان مردم را پاداش خواهد داد و خائنین بیت المال و ناموس جان مسلمین را و صد مجازات عقوبت خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا