ورزشی

شکست خارج از خانه نفت مسجد سلیمان

در هفته بیستم لیگ برتر در استادیوم امام رضا علیه السلام شهر خودرو مشهد توانست نفت مسجد سلیمان را دو بر یک شکست دهد.

هفته بیستم لیگ برتر – استادیوم امام رضا (ع)
یکشنبه ۴ اسفندماه ۹۸ – ساعت ۱۵:۳۰
شهر خودرو مشهد ۲ – نفت مسجدسلیمان ۱
گل‌ها: امین قاسمی‌نژاد (۶۳)، محمدحسین مرادمند (۳+۹۰) برای شهر خودرو – حامد نورمحمدی (۵) برای نفت
داور: کوپال ناظمی
کمک داوران: مهدی الوندی و محمدجواد مداج
اخطار: علی نعمتی (شهر خودرو) – سجاد جعفری (نفت)
بدون تماشاگر

شهر خودرو مشهد: سیدمهدی رحمتی، علی نعمتی، محمدحسین مرادمند، ابوالحسن جعفری، فرشاد فرجی، اکبر صادقی، محمدرضا خلعتبری (۶۹- سعید صادقی)، روح‌الله سیف‌اللهی، میلاد سرلک، محمد قاضی (۸۰- حسین مهربان) و امین قاسمی‌نژاد
سرمربی: مجتبی سرآسیایی

نفت مسجدسلیمان: احمد گوهری، مجید عیدی، حامد نورمحمدی، آرمان قاسمی، پیام ملکیان، میثم نقی‌زاده، صادق صادقی (۶۷- سجاد جعفری)، علیرضا علیزاده، حسین ابراهیمی (۷۲- مهدی رستمی)، احمد الجبوری و عماد میرجوان (۸۳- محمدامین اسدی)
سرمربی: مهدی تارتار

خلاصه بازی
شاگردان مهدی تارتار که در جام حذفی در ورزشگاه امام رضا (ع) برابر حریف مشهدی پیروز شده بودند، این بار در چارچوب بازی‌های لیگ برتر مقابل تیم شهر خودرو صف‌آرایی کردند و سه امتیاز این بازی می‌توانست آن‌ها را به تیم‌های بالانشین جدول نزدیک کند. اما تیم مشهدی که در سه بازی اخیرش در لیگ برتر ایران و لیگ قهرمانان آسیا مغلوب حریفان شده بود، در این بازی بدون تماشاگر چشم به کسب سه امتیاز و خروج از بحران داشت.

نفتی‌ها در ابتدای نیمه اول میزبان را غافلگیر کردند و در شرایطی که کمتر از ۵ دقیقه از آغاز بازی می‌گذشت، حامد نورمحمدی مدافع پیش تاخته تیم نفت مسجدسلیمان از دفع ناقص سیدمهدی رحمتی یک گل ساخت و تیم میهمان را جلو انداخت. در ادامه نیمه اول حملات تیم شهر خودرو برای جبران گل خورده ثمری نداشت و ۴۵ دقیقه نخست با همان گل به سود نفت به پایان رسید.

در نیمه دوم، فشار تیم شهر خودرو مشهد به روی دروازه نفت مسجدسلیمان ادامه یافت و در دقیقه ۶۳ با شوت محکم امین قاسمی‌نژاد کار به تساوی کشیده شد. در دقایق باقی مانده از نیمه دوم احمد الجبوری یک فرصت عالی را از دست داد تا سرانجام در دقیقه ۳+۹۰ محمدحسین مرادمند گل برتری تیم مشهدی را به ثمر رساند و این بازی بدون تماشاگر با نتیجه ۲ بر یک به سود شهر خودرو مشهد خاتمه یافت.

شرح گل‌ها
۰-۱ (نفت): حسین ابراهیمی ضربه ایستگاهی را به درون محوطه جریمه فرستاد و ضربه سر آرمان قاسمی توسط سیدمهدی رحمتی به صورت ناقص دفع شد و حامد نورمحمدی توپ برگشتی را به تور دروازه تیم میزبان دوخت تا نفتی‌ها در دقایق ابتدایی از حریف پیش بیفتند.

۱-۱ (شهر خودرو): امین قاسمی‌نژاد در پشت محوطه جریمه تیم نفت صاحب توپ شد و پس از حرکت در عرض با یک ضربه محکم پای چپ دروازه نفت مسجدسلیمان را گشود.

۲-۱ (شهر خودرو): محمدحسین مرادمند در شلوغی محوطه جریمه نفت مسجدسلیمان به توپ ضربه زد و با یک شوت محکم دومین گل تیم میزبان را به ثمر رساند.

در حاشیه
* با توجه به شیوع بیماری کرونا و بنا به تصمیم سازمان‌های مربوطه، این مسابقه نیز همانند دیگر بازی‌های امروز لیگ برتر بدون تماشاگر انجام شد.
* تعدادی از هواداران شهرخودرو در محل استادیوم امام رضا (ع) حضور داشتند. این هواداران معتقد بودند که بهتر است تمام مسابقات تعلیق شود.
منبع خوزستان اسپرت

مهدی کیانپور

روزنامه‌نگار و فعال فرهنگی؛ عکاس خبری و رویدادهای ورزشی؛ مدیرمسول سایت خبرگزاری مسجدسلیمان، کارشناس رسانه و ارتباطات بانزدیک به دو دهه تجربه اجرایی در حوزه تبلیغات و چاپ و نشر؛ مدیرمسول موسسه معراج مسجدسلیمان؛ عضو هیئت مدیره گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدّن فعال در حوزه فعالیت‌های پژوهشی و آموزشی در راستای حمایت از استارت‌آپ‌ها و کمک به توسعه مهارت‌های فردی نخبگان و شرکت‌های دانش‌بنیان

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا