اخبار شهرعمومیورزشی

قهرمانی و ثبت رکورد کم نظیر گُلفِر نفت مسجدسلیمان در مسابقات کشوری

میلاد حاجیپور گلفر مسجدسلیمانی رکورد شکنی کرد

قهرمانی و ثبت رکورد کم نظیر گُلفِر نفت مسجدسلیمان در مسابقات کشوری

میلاد حاجی پور گُلفر جوان مسجدسلیمانی و سرپرست تیم نفت مسجدسلیمان با قهرمانی در مسابقات گلف قهرمانی کشور موفق شد رکوردی جدید را در این رشته برای خود ثبت نماید .
به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، وی در این مسابقات ضمن کسب عنوان قهرمانی در گروه هندی کَپ توانست در یک اتفاق نادر و کم نظیر در این رشته، عنوان Hole In One را برای خود در تاریخ گلف کشورمان ثبت نماید .
Hole In One اصطلاحی است در ورزش گلف و آن وقتی است که توپ با یک ضربه وارد حفره می شود. معمولاً این اتفاق در زمین ها با ۳ ضربه ( پار ) رخ می دهدفاصله بین نقطه شروع ( تی باکس ) و نقطه میدان ( گرین ) ۱۴۳ متر فاصله دارد .
مسابقات قهرمانی گلف کشور به میزبانی فدراسیون گلف کشور و در زمین های مجموعه ورزشی انقلاب شهر تهران به صورت انفرادی با حضور ۵۷ گلفر از سراسر کشور برگزار شد .

مهدی کیانپور

روزنامه‌نگار و فعال فرهنگی؛ عکاس خبری و رویدادهای ورزشی؛ مدیرمسول سایت خبرگزاری مسجدسلیمان، کارشناس رسانه و ارتباطات بانزدیک به دو دهه تجربه اجرایی در حوزه تبلیغات و چاپ و نشر؛ مدیرمسول موسسه معراج مسجدسلیمان؛ عضو هیئت مدیره گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدّن فعال در حوزه فعالیت‌های پژوهشی و آموزشی در راستای حمایت از استارت‌آپ‌ها و کمک به توسعه مهارت‌های فردی نخبگان و شرکت‌های دانش‌بنیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا