اجتماعیاخبار استاناخبار شهرعمومی

پایان قدرت نمایی شرور مسجدسلیمانی

شرور سابقه دار در دام پلیس مسجدسلیمان گرفتار شد

شرور سابقه داری که با ایجاد رعب و وحشت در یکی از محلات شهرستان مسجدسلیمان اقدام به قدرت نمایی می کرد در عملیات ضربتی پلیس امنیت عمومی شهرستان دستگیر شد.

خبرگزاری مسجدسلیمان / سرهنگ “حمیدرضا بهاروند” فرمانده انتظامی شهرستان مسجد سلیمان گفت: در پی دریافت گزارش های مردمی مبنی بر اینکه شروری در یکی از محلات اقدام به قدرت نمایی کرده و با ایجاد رعب و وحشت ، آرامش اهالی محله را سلب کرده است، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس امنیت عمومی شهرستان قرار گرفت.

او با بیان اینکه متهم که از اراذل و اوباش سابقه دار است با ایجاد درگیری و فحاشی موجب ناامنی، رعب و هراس برای اهالی محله شده است، بیان داشت: ماموران پلیس با کار اطلاعاتی محل اختفای متهم را شناسایی و طی عملیاتی ضربتی دستگیر شد.

سرهنگ بهاروند با اشاره به کشف یک قبضه اسلحه شکاری غیر مجاز و ۵ عدد مربوطه از محل اختفای متهم، خاطرنشان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی داده شد.

با تشکر از خبر روز

مهدی کیانپور

روزنامه‌نگار و فعال فرهنگی؛ عکاس خبری و رویدادهای ورزشی؛ مدیرمسول سایت خبرگزاری مسجدسلیمان، کارشناس رسانه و ارتباطات بانزدیک به دو دهه تجربه اجرایی در حوزه تبلیغات و چاپ و نشر؛ مدیرمسول موسسه معراج مسجدسلیمان؛ عضو هیئت مدیره گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدّن فعال در حوزه فعالیت‌های پژوهشی و آموزشی در راستای حمایت از استارت‌آپ‌ها و کمک به توسعه مهارت‌های فردی نخبگان و شرکت‌های دانش‌بنیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا