اخبار شهرورزشی

پایان قرارداد همکاری سرمربی نفت مسجدسلیمان

به گزارش خبرگزاری مسجدسلیمان ، با انجام دیدار تیم‌های تراکتورسازی تبریز و نفت مسجدسلیمان در نیمه نهایی جام حذفی، قرارداد مهدی تارتار و باشگاه نفت به پایان رسید و این مربی با نفتی‌ها خداحافظی کرد.

نفت مسجدسلیمان در فصل طولانی ۹۸-۹۹ با هدایت مهدی تارتار چهره‌ای کاملاً متفاوت با لیگ هجدهم داشت، تیمی که در لیگ هجدهم همواره استرس سقوط داشت و در انتهای جدول برای ماندن در لیگ تلاش می‌کرد، پس از آمدن تارتار تبدیل به تیمی شد که یقه‌ی تمام مدعیان لیگ را می‌گرفت و هیچ حریفی نمی‌توانست به راحتی آن را شکست دهد.

زردپوشان نفت با هدایت تارتار به نیمه بالای جدول لیگ صعود کردند و در رده‌ی هشتم ایستادند، جایگاهی که کمتر کسی در ابتدای فصل آن را پیش‌بینی می‌کرد. نفت مسجدسلیمان همچنین در جام حذفی برای نخستین بار به مرحله نیمه نهایی راه یافت و اگر متولیان امر قبل از بازی با تراکتورسازی در پرداخت مطالبات بازیکنان کوتاهی نمی‌کردند، نفتی‌ها با روحیه‌ای بالاتر به مصاف تراکتورسازی می‌رفتند و چه بسا فینالیست هم می‌شدند.

با همه این تفاصیل، بهترین فصل ورزشی دوران فعالیت باشگاه نفت مسجدسلیمان از لحاظ نتایج کسب شده، پایانی تلخ برای بازیکنان این تیم داشت و آن‌ها را ناراضی از بدقولی‌‌ها و وعده وعیدهای انجام نشده راهی تعطیلات پایان فصل کرد.

به گزارش خبرگزاری مسجدسلیمان، با جدایی مهدی تارتار از تیم نفت مسجدسلیمان باز هم دوره‌ی بلاتکلیفی در این تیم آغاز شده است و باید دید برای فصل آینده تکلیف مالکیت، کادر مدیریت، کادر فنی و نقل‌وانتقالات این تیم چه خواهد شد.

نتایج قابل تحسین مهدی تارتار با نفت مسجدسلیمان که با بودجه ه‌ای محدود و بدون استفاده از بازیکنان میلیاردی یا بازیکنان خارجی رقم خورد، این باور را در بین فوتبال دوستان مسجدسلیمان زنده کرد که اگر مثل فصل گذشته در انتخاب سرمربی جدید دقت لازم صورت پذیرد می‌توان به درخشش نفت مسجدسلیمان در فصل آینده نیز امیدوار شد، اما چنانچه انتخاب مربی جدید براساس روابط صورت گیرد، باز هم استرس سقوط بر اردوی نفت مسجدسلیمان سایه می‌اندازد

منبع :خوزستان اسپرت

مهدی کیانپور

روزنامه‌نگار و فعال فرهنگی؛ عکاس خبری و رویدادهای ورزشی؛ مدیرمسول سایت خبرگزاری مسجدسلیمان، کارشناس رسانه و ارتباطات بانزدیک به دو دهه تجربه اجرایی در حوزه تبلیغات و چاپ و نشر؛ مدیرمسول موسسه معراج مسجدسلیمان؛ عضو هیئت مدیره گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدّن فعال در حوزه فعالیت‌های پژوهشی و آموزشی در راستای حمایت از استارت‌آپ‌ها و کمک به توسعه مهارت‌های فردی نخبگان و شرکت‌های دانش‌بنیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا