اجتماعیاخبار شهر

پویش دوشنبه های ورزش و کار در شرکت آرد مسجدسلیمان برگزارشد+تصویر


پویش دوشنبه های ورزش و کار با رعایت پروتکل های بهداشتی در شرکت آرد مسجدسلیمان با شعار ورزش، بهروری و تولید توسط هیات ورزش های کارگری شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری مسجدسلیمان  زنگ ورزش صبحگاهی و پویش دوشنبه های ورزش و کار، امروز دوشنبه ۲۴ شهریور در شرکت آرد مسجدسلیمان با حضور جمع کثیری از علاقمندان، کارکنان، کارگران، مدیران توسط هیات ورزش های کارگری شهرستان مسجدسلیمان برگزار شد.

این مراسم با حرکات ورزشی شاد و حرکات ایروبیک در محیطی شاد و نشاط آور انجام شد و کارکنان اقدام به حرکات کششی و حرکات آهسته و شاد ورزشی کردند.

با توجه به استقبال جامعه کارگری و به ویژه مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی و اثرگذاری مطلوب این پویش، هیات ورزش کارگری بر آن شد تا در مرحله بعدی ضمن انسجام بخشی به این برنامه نسبت به برگزاری این پویش در روز های دوشنبه اقدام کنند.

 

مهدی کیانپور

روزنامه‌نگار و فعال فرهنگی؛ عکاس خبری و رویدادهای ورزشی؛ مدیرمسول سایت خبرگزاری مسجدسلیمان، کارشناس رسانه و ارتباطات بانزدیک به دو دهه تجربه اجرایی در حوزه تبلیغات و چاپ و نشر؛ مدیرمسول موسسه معراج مسجدسلیمان؛ عضو هیئت مدیره گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدّن فعال در حوزه فعالیت‌های پژوهشی و آموزشی در راستای حمایت از استارت‌آپ‌ها و کمک به توسعه مهارت‌های فردی نخبگان و شرکت‌های دانش‌بنیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا