اجتماعی

خودسوزی کارگر پیمانکاد اداره برق

صبح امروز رئیس اداره برق مسجدسلیمان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری مسجد سلیمان، ضمن تایید خودسوزی یکی از نیروی های پیمانکار اداره و ابراز تاسف از این اتفاق عنوان کرد: متاسفانه این حادثه صبح امروز و پس از مجادله لفظی فرد مصدوم با مسوول بالا دست خود رخ داده است.

احمدپور گفت: این فرد نیروی پیمانکار و در امور مشترکین مشغول بوده که به علت دو روز غیبت  با مسوول مستقیم خود به مجادله وبحث پرداخته است.

احمد پور درادامه افزود :بیشترین نقاط آسیب دیده در کمر و بخشی از بازو و دست این عزیز است و اعضای حیاتی او آسیب جدی ندیده است.

احمدپور خاطرنشان کرد:  بمحض اطلاع از وقوع این حادثه سریعا خود را به محل حادثه رساندم و با پیگیری و انجام اقدامات لازم این همکار گرامیمان را سریعاً برای ادامه درمان به وسیله بالگرد به بیمارستان سوانح سوختگی اهواز اعزام کردیم

ریاست اداره برق مسجدسلیمان در پایان گفت :انشالله باتحقیقات و روند مناسب و‌مرتبط با موضوع ابعاداین اتفاق پیگیری میشود و امیدوارم این همکارمان هرچه زودتر بهبود یافته و انشالله که منبعد هرگز دچار اینگونه اتفاقات ناخوش ایند نباشیم .

مهدی کیانپور

روزنامه‌نگار و فعال فرهنگی؛ عکاس خبری و رویدادهای ورزشی؛ مدیرمسول سایت خبرگزاری مسجدسلیمان، کارشناس رسانه و ارتباطات بانزدیک به دو دهه تجربه اجرایی در حوزه تبلیغات و چاپ و نشر؛ مدیرمسول موسسه معراج مسجدسلیمان؛ عضو هیئت مدیره گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدّن فعال در حوزه فعالیت‌های پژوهشی و آموزشی در راستای حمایت از استارت‌آپ‌ها و کمک به توسعه مهارت‌های فردی نخبگان و شرکت‌های دانش‌بنیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا