اجتماعیاخبار شهر

سلامت مردم خط قرمز ماست /جلسه کنترل بیماری کرونا در قرارگاه ولی عصر (عج)

به گزارش خبرگزاری مسجدسلیمان بنقل از سایت خبر روز، صبح امروز (یکشنبه) سی و هشتمین قرارگاه کنترل بیماری کرونا شهرستان مسجدسلیمان با حضور فرماندار و جمعی از مدیران ادارات این شهرستان برگزار شد.

فرماندار مسجد سلیمان در این جلسه ضمن تسلیت شهادت اولین مدافع سلامت شهرستان گفت: متاسفانه از هفته های گذشته بشدت شاهد تجمعات و عدم رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی هستیم و همین امر باعث افزایش چشمگیر تعداد مبتلایان در شهرستان شده است.

وی ادامه داد: یکی از اقدامات مهم در بحث مبارزه با کرونا، طرح شهید قاسم سلیمانی است که بخوبی در این طرح بحث بیماریابی و شناسایی بیماران اجرا شد.

پاکدل افزود:ادارات با همه توان، امکانات خود را در مسیر مبارزه با کرونا به کار ببندند زیرا همه به عنوان یک شهروند در معرض خطر هستیم و همه باید احساس مسئولیت کنیم.

رئیس قرارگاه کرونا شهرستان مسجدسلیمان در بخشی دیگر از سخنان تاکید کرد:سلامتی مردم خط قرمز ماست و هر اداره ای کم کاری کند به مراجع قضایی معرفی خواهد شد.

وی یادآور شد: صنوف مختلف از ورود افراد بدون ماسک جلوگیری کنند و انتظار داریم مردم عزیز در مراسمات و تجمعات شرکت نکنند تا انشاءالله شاهد قطع زنجیره انتقال این بیماری در شهرستان باشیم و تا اطلاع بعدی چاپخانه ها و مراکز تبلیغاتی اجازه چاپ بنر و آگهی ترحیم را نخواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا